بازسازی استادیوم تختی با ۱۳ میلیارد تومان اعتبار

خبرگزاری ایسنا

سجاد انوشیروانی ۱۱ بهمن در جریان بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در اردبیل اظهار کرد: سعی داریم تا با شروع فصل کاری در سال آینده با همکاری پیمانکاران به سرعت عملیات بهسازی و بازسازی را در این استادیوم مناسب شهر اردبیل آغاز کنیم تا در نیمه‌ اول سال آینده آماده بهره‌برداری شود.

وی نصب چمن مصنوعی، بازسازی جایگاه تماشاگران و رختکن استادیوم تختی را از جمله اقدامات نوسازی و بازسازی در این ورزشگاه اعلام کرد و گفت: به محض مساعد شدن شرایط جوی و با تأمین ۱۳ میلیارد تومان اعتبار سعی خواهیم کرد تا با سرعت بیشتر این پروژه را به سرانجام برسانیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در مورد پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی با اولویت تکمیل و بهره‌برداری آنها تصریح کرد: ۶ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در شهرهای مختلف استان در اولویت تکمیل و بهره‌برداری قرار گرفتند که با تخصیص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار امیدواریم این کار به سرانجام برسد.

انوشیروانی نمونه این پروژه‌ها را زمین چمن ورزشگاه خلخال، خانه وزنه‌برداری اردبیل و چندین پروژه ورزشی روستایی اعلام کرد و افزود: ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در روزهای گذشته به استان ابلاغ شده ولی امیدواریم با تخصیص صد درصد ۵۰ میلیارد تومان اعتبار با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بتوانیم این پروژه‌ها را به سرانجام برسانیم.

وی نیاز سالن‌های ورزشی را به امکانات اولیه برق، گاز، آب و سایر تعمیرات یادآور شد و خاطر نشان کرد: سعی بر این است تا این زیرساخت‌ها در سالن‌های ورزشی آماده شود تا ورزشکاران استان اعم از زنان و مردان بتوانند شرایط مناسبی را در انجام تمرینات ورزشی شاهد باشند.

انوشیروانی حمایت از نمایندگان ورزش استان را در لیگ‌های کشوری یادآور شد و اضافه کرد: با همکاری هیئت‌های ورزشی حمایت از این تیم‌ها در رشته‌های والیبال، فوتبال، فوتسال و رشته‌های رزمی مورد توجه است که امیدواریم نتایج به دست آمده نیز به رضایتمندی مردم این استان منجر شود.

بازسازی استادیوم تختی با ۱۳ میلیارد تومان اعتبار