سفرهای استانی رئیسی امید را در کشور زنده کرد

خبرگزاری فارس :

 

محمد جواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با تقدیر از تلاش‌های شخص رئیس جمهور برای سفرهای استانی و انجام دیدارهای مردمی، گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور امید را در دل صاحبان تولید و صنایع کشور و کارآفرینان زنده کرده است البته این سفرها باید دارای خروجی باشد و خروجی مصوبات تنها در کارآمدی و دلسوزان مسئولان اجرایی دولت بوجود خواهد آمد.

عضو هیئت اجرایی و رئیس ستاد احزاب و تشکل های سیاسی شورای وحدت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: بنده بر استفاده از نسل جوان در بستر مدیریت‌های اجرایی و در بدنه دولت تاکید داشته و دارم به این دلیل که نسل جوان با تجربه بتواند در چنین روزهایی ضامن بقای نظام باشد.

این حقوقدان و فعال سیاسی با اشاره به اینکه در بحث مذاکرات، خِرد حاکمیتی می‌تواند گره گشا باشد، گفت: معتقدم آقای رئیسی دلش برای تغییر و تحول اساسی به نفع مردم می‌سوزد، اما به نظر می‌رسد تیم اقتصادی ایشان در این مسیر باید هماهنگ‌تر باشند.

محمدی نوری اظهار امیدواری کرد: برخی مسئولان بیش از گذشته در میان مردم حاضر شوند و روحیه دولت مردمی را تنها در شعار خلاصه نکنند و بدانند مردم امروز نسبت به آینده فرزندانشان و مسئله اشتغال و موضوع مسکن دچار نگرانی هستند.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مردم برایشان فرقی ندارد چه کسی وزیر یا استاندار یا فرماندار باشد، خاطرنشان کرد: ثبات اقتصادی مهمترین دغدغه مردم است.


سفرهای استانی رئیسی امید را در کشور زنده کرد