تشریح نحوه داوری در نهمین جشنواره علمی فرهیختگان

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی اظهار کرد: با توجه به درخشش اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و پژوهشی در جامعه، دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد به منظور شناسایی فرهیختگان در زمینه‌های مختلف بستر انگیزشی ایشان را از طریق قدردانی در نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری (فرهیختگان) که قرار است همزمان با رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود، مهیا کند.

به نقل از دانشگاه آزاد، ایجاد بستری مناسب برای تکریم مقام والای اندیشمندان و نخبگان عرصه علم و فناوری، شناسایی و معرفی پژوهشگران، فناوران و نوآوران، کشف استعدادهای برتر در زمینه‌های مختلف علمی و فناوری، ایجاد انگیزه رقابت سالم در بین مخترعان، مبتکران، نوآوران و همچنین فراهم سازی فضایی پرشور و رقابتی بین اندیشمندان و دانشمندان از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره فرهیختگان است.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در همین خصوص تصریح کرد: در راستای برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی از کلیه ظرفیت های علمی و اجرایی سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاهی استفاده خواهد شد.

وی افزود: داوری‌ها در این جشنواره در دو سطح صورت می گیرد. سطح اول توسط واحدهای دانشگاهی، سطح دوم توسط استان‌ها و سطح سوم و نهایی نیز توسط کمیته داوری ۳۵ نفره سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از اواسط بهمن ماه سال جاری آغاز می‌شود.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: داوران این جشنواره را بخش‌های مختلف دانشگاه از جمله معاونت‌های موضوعی، معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، نمایندگان معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و همچنین تعدادی از پژوهشگران شاخص دانشگاه آزاد اسلامی در سطح سازمان مرکزی تشکیل می‌دهند.

تشریح نحوه داوری در نهمین جشنواره علمی فرهیختگان