برگزاری اردوهای زیارتی برای ایثارگران به مناسبت دهه فجر

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از «ایثار»، به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران جمعی از ایثارگران به همت معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و توسط اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد و همکاری شایسته بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها به مشهد مقدس اعزام شدند.

در این برنامه که در ادامه طرح محبین الرضا (ع) و در قالب اردوهای زیارتی سیاحتی خانوادگی برگزار شد، حدود ۱۱۰۰ نفر از جامعه معزز شاهد و ایثارگر با اولویت والدین معزز شهدا و جانبازان گرامی ۷۰ درصد به مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر ثامن‌الحجج حضرت امام رضا (ع) مشرف شدند.

 اردوهای سیاحتی زیارتی خانوادگی با رعایت همه‌جانبه شیوه نامه‌های بهداشتی و به‌منظور افزایش سطح نشاط و سلامت جانبازان و خانواده آنان برنامه‌ریزی و اجرا شد، این اردوها پس از کاهش موج پاندمی کووید ۱۹ در سطح کشور و اخذ مجوز ستاد مبارزه با کرونا، تا ۲۲ اسفندماه سال جاری «روز شهید» ادامه خواهد داشت.

اختتامیه مسابقات ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه ۲۰ بهمن با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

 مسابقات ورزشی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط اداره کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز، تیراندازی و پرتاب دارت برگزار شد.

برگزاری اردوهای زیارتی برای ایثارگران به مناسبت دهه فجر

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور طاهر موهبتی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، جوایز تیم‌ها و نفرات برتر در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز، تیراندازی و پرتاب دارت به آنان اهدا شد.

در رشته پرتاب دارت در بخش بانوان، خانم‌ها «پروانه هماوند» رتبه اول، «مژگان گوهری» رتبه دوم و «اکرم بهتر» رتبه سوم و در بخش آقایان نیز «حسن پیرحوریلر»، «هادی خیاط‌زاده» و «مهدی یحیی‌زاده گنجی» به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در تنیس روی میز آقایان «محمد دانشور» رتبه اول، «افشار آقاجانی» رتبه دوم و «حسین عباس‌دوست» و «شهرام رسولی» مشترکا رتبه سوم را به دست آوردند. در رشته تیراندازی نیز «محمدرضا خسروی» جایگاه اول، «محمود حاجی‌وند» جایگاه دوم و «حافظ پرفن» و «حسین صفایی» مشترکا جایگاه سوم را کسب کردند. در رشته فوتبال نیز تیم بیمارستان ساسان مقام اول، تیم سازمان املاک کوثر مقام دوم و تیم ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران (الف) مقام سوم را کسب کردند.

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: یوم الله ۲۲ بهمن ماه، فصل نوینی از معادلات سیاسی و فرهنگی را در دنیای معاصر رقم زد.

دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور تجلی خروش انقلاب بزرگ ملتی است که با تمسّک به آموزه‌ها و ارزش‌های اسلام ناب محمدی، شخصیت چپاول شده خود را از رهگذر نابودی حاکمیت ۲۵۰۰ ساله طواغیت بازیافت و با محور قراردادن استقلال همه جانبه از شرق و غرب و آزادی‌های معنوی در چارچوب عقل و دین و در طراز افق بلند اهداف و آرمان‌های والای خود پایه‌های نظام جمهوری اسلامی را بنا نهاد و به الگوی الهام‌بخش همه ملت‌های آزاد منطقه و جهان تبدیل شد.

ملت ایران در بهمن ماه ۱۳۵۷ طلوع خورشید فروزان انقلاب اسلامی خود را با ورود تاریخی امام خمینی(ره) پس از حدود ۱۵ سال تبعید و مجاهدت سرسختانه در راه خدا به نظاره نشست و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه، فصل نوینی از معادلات سیاسی و فرهنگی را در دنیای معاصر رقم زد.

ملت ایران در جریان قیام همه جانبه برای حاکمیت اسلام و سرنگونی رژیم ستم‌پیشه و جنایتکار پهلوی ثابت کرد که توان و پویایی ملی آنگاه که با پایبندی به ارزش‌های الهی همراه شود، هر هدف بزرگی را حتی سرنگونی رژیم طاغوتی مورد حمایت مستکبران عالم را رقم می‌زند و هیچ شکستی در برابر قدرت‌های مادی هر چند که به ظاهر بزرگ باشند، ندارد.

 

برگزاری اردوهای زیارتی برای ایثارگران به مناسبت دهه فجر