آثار ژرار دوپاردیو یک هفته در تلویزیون

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، «سی و شش»، «بعد از ظهر من با مارگاریت»، «قاصدک»، «الماس ۱۳»، «ردپا»، «ژرمینال» و «وداع با ابلهان» فیلم های منتخب «ژرار دوپاردیو» است که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

آثار این بازیگر هرشب ساعت ۲۱ از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.

«ژرار دوپاردیو» بازیگر شناخته شده سینمای فرانسه است. او بازیگری را با تئاتر و گروهی دوره گرد آغاز کرد. پس از ایفای چند نقش کوتاه در سینمای فرانسه اقبال به او رو کرد و در فیلمی از «براتراند بلیر» از کارگردانان شناخته شده فرانسوی ایفای نقش کرد. همین فیلم باعث شناخته شدن او در سینمای فرانسه و ایفای بسیاری نقش های مهم در دهه ۸۰ و ۹۰ سینمای فرانسه شد که حاصل آن دو جایزه سزار و نامزدی برای جایزه اسکار بود.  

همچنین «زهر و پادزهر»، «عروسیخانه»، «آخرین سرفت»، «سرود خاک»، «دزدی که برای شام آمد»، «شعله های خشم» و «چند میگیری گریه کنی» فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش است که از شنبه ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند ماه ساعت ۱۳ از این شبکه روی آنتن می روند.

«بید مجنون»، «پیک»، «پروژه ۲۴»، «۲۴ ساعت»، «همسر آینده من یک مامور مخفی است»، «جنگ جریان» و «بازی پول» فیلم های منتخب خانوادگی هستند که به ترتیب در هفته پیش رو ساعت ۱۹ پخش می شوند.

فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است، عبارتند از: «همدست»، «آخرین فرمانروا»، «ارواح سیاه»، «دقایق برخورد»، «مرد قد بلند»، «مسیر همیشگی» و «کیمیا».

«تعقیب شمالی»، «فیتس کارالدو» «مارنی»، «ضربه های کشنده»، «قهرمانان»، «۱۲ مرد خشمگین» و «غلاف تمام فلزی» منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش هستند که از شنبه (۳۰ بهمن تا جمعه ۶ اسفند) ساعت یک بامداد پخش می شوند.

آثار ژرار دوپاردیو یک هفته در تلویزیون