مراسم یادبود محمدسعید جباری برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم یادبود فعال عرصه فرهنگ و رسانه «محمدسعید جباری»، با اهداء نشان سعید و آیین رونمایی از کتاب «دوم شخص مفرد» اثر «محمدرضا شرفی خبوشان» روز چهارشنبه اول دی‌ماه ساعت ۱۸ در تالار سوره مهر حوزه هنری با حضور خانواده، مهمانان و چند نفر از اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

سیدرضا کاظمی دبیر برنامه «روایت سعید» درباره هدف از اجرای این برنامه گفت: این مراسم فقط یادبود از یک نفر نیست، بلکه معرفی مسیر و راهی است که آقا سعید در زمان حیاتش در عرصه علمی و فرهنگی سپری کرد. به نوعی جهاد تبلیغی در مستندسازی، حوزه خبر و اطلاع‌رسانی بود. آثاری که او از خودش به جای گذاشت بیشتر از زمان حیاتش بوده است.

وی در ادامه از محتوای مراسم یادبود توضیح داد: این برنامه با دو رویکرد معرفی فعالیت‌های سعید جباری با رونمایی کتابی به نام «دوم شخص مفرد» نوشته محمدرضا شرفی‌خبوشان از انتشارات «صاد» و اهداء «نشان سعید» با هدف تقدیر از فعالان عرصه فرهنگی برگزار می‌شود، در پایان هم تقدیر از خانواده او، سخنرانی جمعی از مهمانان و مسئولین خواهد بود.

دبیر مراسم «روایت سعید» از مشارکت مراکز و نهادهای مربوطه در برگزاری این مراسم خبر داد و گفت: این مراسم با مشارکت حوزه هنری، مجموعه سپهر اسلامی، سفیرفیلم، رسانه خبری اجتماعی سپهر و نشر «صاد» برگزار می‌شود.

«محمدسعید جباری» فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران، از مؤسسین «سفیر فیلم» و مدیرعامل خبرگزاری «نسیم آنلاین»، مدیر مسئول پایگاه خبری «نود اقتصادی» در سن ۳۳ سالگی در عصر پنجشنبه ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

https://dailybulletin.ir/20/12/2021/%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d9%85-%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%a8%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%ac%d8%a8%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c/