پاریس بدشگون برای راموس؛ کفش‌هایی که زود آویخته می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، دوران حضور راموس در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به تجربه‌ای تلخ بدل شده است. مدافع مرکزی تیم ملی اسپانیا در ژوئن به پاریس رفت و از وی به عنوان یک فوق ستاره یاد می‌شد اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت. او در مدت ۸ ماه تنها پنج بازی انجام داد و تنها در دو بازی از این ۵ دیدار ۹۰ دقیقه در میدان ماند. شرایط مبهم پیرامون راموس، نشریه لوپاریسین را وادار به گمانه زنی کرده است.

براساس گزارش این نشریه، این احتمال وجود دارد که راموس به دلیل درد دائمی از ناحیه ماهیچه ساق پا، کفش‌های خود را بیاویزد. «مصدومیت؛ آیا این پایان راموس است؟» عنوان این گزارش است.

تازه‌ترین مصدومیت  راموس مشابه همان مصدومیتی است که سال گذشته تجربه کرد تنها تفاوت آن در این است که عوض شدن پای او است؛ در مصدومیت قبلی که در دوران حضور وی در رئال پیش آمد، ماهیچه ساق پای چپ وی دچار مشکل شد اما این بار پای راست او مصدوم شده است. او در جریان فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ در ماه دسامبر دو بار و در ژانویه تنها یک بار بازی کرد و سپس مصدومیت وی بازگشت و مرد اسپانیایی را تا پایان فصل نیمکت‌نشین کرد و حتی جام ملت‌های ۲۰۲۰ اروپا را نیز از او گرفت.

لوپاریسین به نقل از «ژان مارسل فره» پزشک اسبق تیم ملی فرانسه، که مصدومیت راموس را در تحت عنوان «سندروم کهنه ماهیچه ساق» طبقه بندی کرده، توضیح داد: این مصدومیت‌ها جزئی اما همیشگی و آزاردهنده است زیرا شما هرگز نمی‌توانید روند پیشرفت آنها را پیش‌بینی کنید. بدون در نظر گرفتن جزئیات پزشکی، باید سن ماهیچه و ضرباتی که راموس در طول دوران بازی خود متحمل شده را مد نظر قرار دهید. ۱۹ فصل در بالاترین سطح ماهیچه او را ضعیف کرده است. براساس گزارش لوپاریسن، راموس نخستین فردی است که از مصدومیتی ادامه‌دار رنج می‌برد. 

این پزشک بر این باور است که بهبود به موقع راموس برای دیدار با پیراهن پاری‌سن‌ژرمن برابر رئال مادرید در یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا، غیرممکن است. این دیدار ۱۵ فوریه(۲۶ بهمن‌ماه) برگزار می‌شود؛ راموس علاوه بر این، دیدار برگشت که نهم مارس(۱۸اسفندماه) برگزار می‌شود را نیز از دست خواهد داد.

پاریس بدشگون برای راموس؛ کفش‌هایی که زود آویخته می‌شود