پرسپولیس و استقلال در بازیهای گول زننده

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، پرسپولیس در حالی در مشهد به مصاف نساجی می رود که مهدی ترابی را به دلیل کرونا ندارد و خبری از رامین رضاییان هم نیست. مدیرعامل قرمزها گفته بود خبر خوشی برای هواداران داریم که خبر خوش او حضور رامین رضاییان بود اما تا آخرین لحظاتی که این مطلب برای چاپ آماده می شد و صفحات روزنامه به چاپخانه می‌رفت، شنیدیم حضور رامین در پرسپولیس منتفی شده و احتمالا به پایان فصل موکول می شود. با این اوصاف یحیی نگرانی های زیادی برای بازی با نساجی دارد. او که خودش از سابقه مربیگری در این تیم برخوردار است، خوب می داند که اگر تیمش مقابل نساجی متوقف شود و استقلال ذوب آهن را ببرد، کارش برای رسیدن به آبی‌پوشان از قبل سخت‌تر می‌شود.یحیی در واقع حتماً باید نساجی را ببرد و منتظر توقف استقلال در تهران باشد.

بیشتر بخوانید:

مهاجم خارجی توافق با پرسپولیس را به هم زد

در آن سو فرهاد مجیدی هم مشکلات خاص خود را در استقلال دارد.دیگر تیم پرطرفدار پایتخت برخلاف ادعای بعضی از مدیرانش همچنان با مشکل زمین تمرین مواجه است و تا این لحظه مجوز بازی صالح حردانی و آمانوف هم صادر نشده است. از طرفی استقلال در بازی با ذوب آهن سیاوش یزدانی را هم به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و مجیدی که به چشم خود دید ساختار دفاعی اش مقابل پیکان چقدر شکننده است، احتمالاً باید روزبه چشمی را یک خط به عقب ببرد. بازیکنی که برخلاف تصور اصلا انتظارات در استقلال  برآورده نکرد و هنوز هیچ‌کس نمی‌داند مجیدی بر چه اساسی امسال او را به استقلال برگرداند. ذوب‌آهن البته امسال تیم چندان قدری نشان نداده اما به هر حال استقلالی ها نباید این دیدار خانگی را ساده بگیرند چرا که امکان دارد مثل بازی با پیکان در جام حذفی دچار دردسرهای زیادی شوند. استقلال به زحمت از سد پیکان گذشت و ذوب‌آهن هم می‌تواند برای این تیم خطرناک باشد هرچند که در بازی رفت با دو گل یامگا مغلوب آبی‌ها شد اما حکایت بازی های برگشت می تواند متفاوت باشد.

 ختم کلام اینکه در ظاهر بازی های این هفته پرسپولیس و استقلال ساده به نظر می‌رسد اما یحیی و فرهاد به شدت نگران تقابل با نساجی و ذوب آهن هستند.

پرسپولیس و استقلال در بازیهای گول زننده