کم هزینه‌ترین صعود را با اسکوچیچ داشتیم/ نمره عزیزی خادم عالی است

خبرگزاری مهر:

حیدر بهاروند در گفت و گو با خبرنگار مهر با حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و عراق در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: خیلی خوشحالم توانستیم دل مردم را با نتایجی که تیم ملی گرفته شاد کنیم و آنها را پس از مدت‌ها در ورزشگاه آزادی ببینیم.

سرپرست سازمان لیگ فوتبال که دراگان اسکوچیچ را در زمان حضورش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد، گفت: به هر حال آن روزها که او را انتخاب کردیم به کارش اعتقاد داشتیم و خوشحالم بالاخره زحمات تمام اعضای تیم ملی و ارکان فدراسیون فوتبال جواب داده تا نتایج خوبی در مسیر صعود به جام جهانی قطر کسب کنیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره اینکه آیا فکرش را می‌کرد با اسکوچیچ به جام جهانی برسیم، گفت: به او اعتقاد داشتم و دارم. صعود تیم ملی کار جمعی بوده و هیچ کس در جایگاهی نیست بخواهد آن را به نام خود بزند. مهمترین موضوع خوشحالی طرفداران فوتبال است که الان با اهتزاز پرچم تیم ملی از فوتبال حمایت می‌کنند.

بهاروند درباره اینکه آیا با اسکوچیچ به مسیر خود ادامه خواهند داد تصریح کرد: من نظرم را می‌دهم ولی هر تصمیمی به صورت دسته جمعی گرفته می‌شود، تمام ارکان فدراسیون کمک کردند تا تیم ملی در آرامش باشد.

او درباره عملکرد شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: به او نمره عالی می‌دهم. خیلی زحمت می‌کشد که تیم‌های ملی در آرامش باشند، مجموعه واقعی مدیریتی را در فدراسیون شاهد هستیم که امیدوارم آن را ادامه دهیم.

کم هزینه‌ترین صعود را با اسکوچیچ داشتیم/ نمره عزیزی خادم عالی است